Si din mening
Greit å klippe plena på søndager?
Ja, helt greit
Ja, men ikke på formiddagen
Nei, vent til en ukedag
Søk i arkivet
TV-adressa:
Vitsen
Har du en morsom vits? La også de andre leserne få "høre" den.
Skriv vitsen under "Skriv din mening" lenger nede på siden og send den til avisa.
Del artikkelen på Facebook

Tips en venn om denne saken !
 

Skriv din mening
Send meg svar
 
Alle barna
23.11.09 - 22:12
Alle barna lå på bunn nutant gunn det var hennes mun :P
Av: nathalie johansen Svar på innlegget
over veien
17.11.09 - 21:08
det var to melkekartonger som skulle gå over veien. så ble den ene kjlrt over og den andre sa er du hel-melk
Av: masterplayer200 Svar på innlegget
Vits
12.09.09 - 18:15
Silje satt og sov over pulten i RLE timen, da spurte lærenen henne : Silje, hvor kommer verden i fra ? Martin som satt bak henne tok seg til fornøyelse å stakk henne med blyanten i rumpen, da skrek Silje " GUD " Læreren svarte helt rett Silje. Noen minutter senere satt Silje og sov igjen. Læreren spurte igjen " Silje, hvem kunne gå på vannet ? " Martin stakk henne med blyantet bak igjen, Silje skrek " JESUS " Helt korekt Silje sa læreren igjen. 5 minutter senere satt Silje og sov igjen. Læreren spurte en gang til " Silje, hva sa Eva til Adam da han hadde gjort henne gravid for tredje gang ? Martin stakk henne bak enda en gang. Silje skrek på nytt " HVIS DU STIKKER MEG MED DEB TINGEN IGJEN, KNEKKER JEG DEN MIDT PÅ "
Av: Yo Svar på innlegget
Livstruende Syk
11.08.09 - 21:12
– Du er livstruende syk, sier legen til pasienten. – Kan jeg be om en annen mening? – Ja, du er veldig stygg også!
Av: Pottole Svar på innlegget
Lege og Pasient
05.07.09 - 14:55
Det var en pasient som satt å ventet på Legen. Da var det pasienten sin tur inn til legen. Pasienten - "Er jeg syk?" Legen - "Jeg skal undersøke". Legen fikk resultatet. Legen - "Ja du er meget syk, og lever ikke lenge, så du dør snart." Pasientet - "Hvor lenge har jeg igjen å leve?" Legen - "10...." Pasienten - "10 Hva da ? Ti måneder eller.." Legen avbrøt og sa - 9 .. 8.. Haha latterkrampe ! :D
Av: Laterkrampen Svar på innlegget
Hva er det som skiller Hitra fra apene?
25.05.09 - 09:43
Frøya tunnelen xD HAHAHAHAHAHA LOOOOLz
Av: Sola Svar på innlegget
xD
27.05.09 - 13:26
HAHAHAHAHA
Av: Sola jr Svar på innlegget
Frøyværingen
23.05.09 - 19:20
En bonde fra Frøya som skulle inn til Trondheim. Han skulle på Vinmonopolet og kjøpe drikkevarer til sønnens bryllup, men hadde aldri vært på polet før, så han måtte spørre seg fram. Han stoppet en mann i Nordre gate og spurte hvor polet var, og denne sa; - Gå nedover Kjøpmannsgata, der vil du se en lang kø. Der er det. Mannen tusla nedover den nevnte gata, og i enden av gata hadde pinsemenigheten tilfeldigvis dåp den dagen. Det var lang kø av folk som skulle døpes, og frøyværingen stilte seg opp i køen, i den tro at her var polet. Lenge etter ble det hans tur, og to kraftige karer dukket ham under vann, dro ham opp igjen og spurte høyt: - Så du Jesus? - NEI! svarte mannen.De dukket ham under igjen, dro ham opp og spurte - Så du Jesus ? - NEI! svarte han igjen. Under med ham igjen, opp igjen, - Så du Jesus?! - NEI!!!!!, ropte mannen fortvilet. Etter at dette hadde gjentatt seg en stund ble mannen lei og ropte: - NEI!!! E' dåkker sikker på at de' va' her han drukna da?
Av: Junior Svar på innlegget
vits
12.03.09 - 14:45
hvor skal du i ferien da? jeg skal til vente. hvor er det da? det vet jeg ikke men på vær meldinga sier de altid ¨pent vær i vente¨
Av: sander berge Svar på innlegget
Havet
22.12.08 - 00:04
Ka skulla vi gjort ut'n havet? Svar: Da måtta vi ha bært båtan å skutt fisken.
Av: Jens Lohre Svar på innlegget
omg..
02.01.09 - 22:39
Ingen såm ha hatt båt da vettu..........
Av: :P Svar på innlegget
..
05.02.10 - 22:46
..Kanskje poenge?
Av: e Svar på innlegget
Hæhæ
28.05.09 - 22:53
Hæhæ
Av: KK Svar på innlegget
Sitroner
14.11.08 - 18:13
Det var to sitroner som skulle gå over en motorvei. Den ene av sitronene ble påkjørt. Så da den andre; "E u sur eller".
Av: HSB Svar på innlegget
Artn jhonny
23.10.08 - 21:43
Vet du hvordan du skall få en trønder til å høres ut som en due??. Si: se dær Karsk! korr korr korr
Av: kim Svar på innlegget
Lille Ole
24.09.08 - 09:43
Det var en gang lille Ole som skulle begynne på skolen.. Første dagen fikk di i lekse å lære noen nye ord.. Lille Ole kom hjem ifra skolen og ropte : Pappa pappa kan du lære meg noen nye ord ? Han skvatt og sølte kaffe og svarte : Faen ! Ole gikk videre til mammaen.. Mamma mamma kan du lære meg noen nye ord ? Hun prata i telefonen og sa : Hysj, gå å legg deg.. Lille Ole gikk opp til søsteren sin , og sa : søster søster, kan du lære meg noen nye ord ? Hun dreiv å dansa å sånn så hun svarte : yeah, yeah, yeah .. Ole gikk videre til lillebroren sin og sa : lillebror lillebror kan du lære meg noen nye ord ? Han dreiv å leste noe å sa : Det står en grønn mann i døra å peller seg i øra.. Ole gikk videre til storebroren og sa : storebror storebror, kan du lære meg noen nye ord ? Han leste tegneserier og svarte : Supermann ! Neste dag da Lille Ole kom på skolen igjen spurte frøken : Ja, har du lært deg noen nye ord da Ole ? Ole : Faen Frøken : Hva sa du ? Ole : Hysj, gå å legg deg ! Frøken : Skal jeg hente rektor ? Ole : yeah, yeah, yeah ( nå sto rektor i døra ) Ole : Det står en grønn mann i døra å peller seg i øra ! Rektor : Hvem tror du egentlig du er???! Ole : Supermann
Av: Mohahaha Svar på innlegget
kult
10.03.10 - 18:13
det her e ein kul vits
Av: marie oldervik Svar på innlegget
En grusom død.
24.09.08 - 09:39
Det var begynt å knipe med plass i himmelen, så Skt. Peter hadde fått beskjed om å kun slippe inn dem som hadde lidd en grusom død. Tre menn kommer bort til himmelrikets port og Skt. Peter lukker den første inn og ber ham forklare hvordan han døde. – Jo ser du, jeg bodde i 25. etasje, og da jeg kom hjem i dag, lå min kone i sengen ved høylys dag. Jeg fikk selvfølgelig straks mistanke om at hun hadde hatt herrebesøk. Jeg kikket dermed under sengen, i skapet og hvor man ellers pleier lete, men uten å finne ham. Så gikk jeg ut på altanen, og der hang drittsekken etter fingertuppene over kanten. Grepet av raseri banket jeg løs på fingrene hans uten at han slapp taket, jeg for inn og hentet hammeren, og banket løs igjen, han falt da ned, men landet i en busk og overlevde. Jeg gikk og hentet kjøleskapet og kastet det etter ham, og det døde han av. På grunn av opphisselsen fikk jeg hjertestopp og døde altså. Det måtte Skt. Peter innrømme var en fæl måte å dø på, så han ble sluppet inn. Så kom den neste inn... – Jo, ser du, jeg bodde i 26. etasje, jeg tar hver dag 25 armbøyninger og 20 hoppeøvelser ute på min altan. Men i dag da jeg var i gang med mine hoppeøvelser datt jeg over kanten på altanen. Jeg klarte dog å gripe fatt i rekkverket i 25. etasje. Etter det kom det en galning og banket løs på fingrene mine, jeg skriker selvfølgelig om nåde, men han løp inn og hentet en hammer, og banket videre til jeg slapp. Jeg landet heldigvis i en busk, og lå der uten å kunne bevege meg, men jeg var i live, og det var det viktigste. Dessverre var det ikke nok for galningen, så han kastet et kjøleskap etter meg, og det døde jeg av. Det var en fæl omgang, så han slapp også inn. Så blir det den tredje og siste manns tur – Nå hvordan døde du så, spør Skt. Peter – Ja, det er en litt pussig historie dette her.. Men prøv å forestille deg følgende.. Jeg sitter splitternaken og gjemmer meg i et kjøleskap..
Av: Mohahaha Svar på innlegget
Gåte
24.09.08 - 09:24
Hva er forskjellen på et fall fra sjuende etasje og et fall fra 2 etasje? 2. etasje: *dunk* "ahhhhhhh!!!" 7.etasje: "ahhhhhhhh!" *dunk*
Av: Mohahaha Svar på innlegget
Gåte
04.09.08 - 13:35
Hva har eldre kvinner mellom puppa som ikke yngre jenter har???? Svar Navelen
Av: Jørgen S Svar på innlegget
Ubehaglige sitvasjoner
27.08.08 - 20:55
Geir var av den typen som klarte å rote seg inn i ubehagelige situasjoner stort sett uansett hva han sa eller gjorde. Forrige fredag var han en tur på byen og ble kjent med en vakker jente. De setter seg ned ved et bord og prater og koser seg sammen. "Du", sier Geir, "i stad så dreit jeg skikkelig på draget." "Gjorde du?" "Ja, ser du den stygge mannen med vorte på nesen på det bordet der borte?" "Ja." "Jeg sa til ham at jeg aldri hadde sett en så tjukk kjerring som den fæle røya der borte. Og så viste det seg at det var kjerringa hans." "Hmmm", sa jenta, "og hva sa pappa da?"
Av: Sunniva Lervik Svar på innlegget
Vits
02.07.08 - 03:51
Så sa den blinde til den døve, nå skal vi se...
Av: k k Svar på innlegget
gåte
03.05.08 - 20:06
Gåte: Korles kainn vi værra under vatnet utn å bli blaut? svar: Man kjøre gjennom Hitratunneln.
Av: maja amdahl Svar på innlegget
RE: gåte
08.06.08 - 21:14
Eller man kainn værra oinner Frøyatunneln ;)
Av: Lauk etarn Svar på innlegget
Bra
03.05.08 - 20:26
Bra Maja
Av: tt Svar på innlegget
Svidd???
23.04.08 - 15:27
Mannen kom hjem fra jobb, og utbaserte til kjerringa: Jasså, er det salat til middag i dag! - Salat???? Hvorfor tror du det?? - Jo, det lukter ikke svidd her
Av: Berit Svar på innlegget
Tusenbein
09.04.08 - 23:03
Hva sa tusenbeinet da det fikk seg nye sko? Tusen takk!!!!
Av: e Svar på innlegget
Halvbror
04.04.08 - 11:25
- Hvorfor er broren din så liten? -Han er halvbroren min.
Av: Knut Svar på innlegget
Hundevits
04.04.08 - 11:24
- Hvor mye koster denne hunden? - 500 kroner - Huff, det er nok mye dyrere enn jeg hadde tenkt meg. - Men hva om vi sier halvparten, da? - Hva i all verden skal jeg med en halv hund?
Av: Hilde Svar på innlegget