Studiespesialisering VG 2
Thale Ailin Ervik Hammer
Emma Sollie Haugen
Mikolaj Leksander
Severin Skarsvåg
Maja Udtian
Studiespesialisering VG 2
Marte Marie Hansen
Sandra Pettersen
Silje Schanke
Ingrid Bakkebø Vigdal
Studiespesialisering VG 3
Realfag
Amanda Andersson
Stine Tobiassen Berge
Silje Bogø
Tuva Fredagsvik Bremnes
Magnhild Myrseth
Malin Nordskag
Daniel Tangen Rudolfsen
Silje Marlene Stokkvik
Aleksandra Monika Trzaska
Emilie Tverli
Studiespesialisering VG 2
Språk, samfunnsfag
og økonomi
Beatrice Meland Bremnes
Rachel Eidsvaag
Amanda Schønningsen
Preben Skagen
Studiespesialisering VG 3
Språk, samfunnsfag
og økonomi
Helle Bremvåg
Andreas Sivle Erentsen
Hege Ervik
Hildegunn Hallaren
Tale Emilie Hauan
Ugne Jaciunaite
Vilde Wedø Jektvik
Sindre Heggen Johansen
Åse Pettersen Johansen
Adrian Måsøval
Frida Wahl Nilsen
Nadja Størvold Raaket
Thea Sæther
Ida Wedø
Laura Zacharasaite
Allmennfaglig påbygging
Pål Audun Søreng Bogø
Lise Merethe Iversen
Runar Mattsson
Thomas Andre Sandvik
Rose Kristin Mork Skog
Marthe Strøm
Maritime Fag VG2
Martin Adolfsen
Maiken Julie Jenssen Aune
Jim Brevikdal
Katrine Lervik Furuvik
Dawid Witold Gurski
Haakon Hellem Hansen
Martin Hegglund
Magnus Gundersen Ingdal
Vladislav Issakov
Tuva Emelie Jamtøy
Espen Mjønesaune Johansen
Runar Johansen
Tyler Alexander Kildal
Joakim Berg Kristiansen
Tone Kristiansen
Sondre Hvedding Krogstad
Robin Andrè Kulbrandstad
Sindre Harr Lian
Stian Melhus
Morten Nilsen
Runar Svendsen Paaske
Hans Odin Revhaug
Roger Rømma
Aleksander Skagen
Henrik Berg Skjørholm
Magne Almenning Stenhaug
Runar Stenvik
Trym André Hølås Sæteraas
Marcus Arne Engelsen Tuppen
Trym Wigdahl Vean
Hans Kristian Werkland
Naturbruk VG1
Marius Selnæs Andersen
Marie Antonsen
Mathias Gellein Arntsen
Lars Sæther Arntzen
Erlend Berg
Sander Tobias Berge
Modestas Ceponis
Jonas Dyrseth
Richard Gulbrandsen
Ingeborg Hammervold
Thea Dolmen Heggdal
Lars Petter Helsø
Mari Moslet Holden
Vegard Kvalvik Holm
Kristine Amalie Inderøy
Alexander Iversen
Bjørn Robert Holm Johansen
Tobias Sollie Jønsberg
Jon-Helge Høgseth Kolseth
Robin Kristiansen
Mike Andreas Ofstad Kristoffersen
Deyvid Petrov Lechev
David Petrov Nikolov
Siri Norheim
Lene Tolnes Olsen
Gunnar Riiber
Johannes Ryum
Ole Wormdal Staveli
Andreas Stern
Caroline Bjørnstad Stordahl
Elly Ragnhild Strømme
Rebecca Strømøy
Iver Tanemsmo
Erlend Melum Terning
Oddgeir André Hoff Tønder
Aaron Unseld
Håkon Ysland
Teknikk og industriproduksjon VG1
Tea Kristine Hermansen Broholm
Emil Espnes
Vanja Fagerstrand
Jan Even Forsnes
Tobias Sæther Grønning
Espen Nyborg Gynnild
Jørgen Tobias Hallarskag
Petter Rishaug Iversen
Atle Øyen Jenssen
Erik Kristiansen
Bendik Elias Krogvold
Adrian Lund
Dorthe Østheim Rimol
Trygve Tverli
Magna Jorun Werkland
Restaurant og matfag VG1
Jørgen Angelvik
Yvonne Anita Halvorsen
Angelica Jørandsen
Mariel Heggen Kristensen
Bilyana Dancheva Mayorova
Sigrid Kristine Ervik Måsøval
Stian Skaget
Amalie Valvåg
Sofie rebekka Vikaskag
Aleksander Jarwson Wærø
Studiespesialisering VG1
Vegard Andersson
Vanessa Mai Arntsen
Emma Dyrvik
Håkon Kristoffer Gulbrandsen
Nils Jørgen Hauan
Kristian Haugen
Grete Hilmarsen
Øyvind Kristoffer Høgseth
Anrius Jagminas
Julia Hepsø Jegtvik
Nathalie Todal Johansen
Inga Helen Hakkebo Kvernø
Comfort Ofori
Frøy Elise Reitan
Jostein Rodahl
Christian Sande
Isabell Sivertsen
Marte Therese Skjærvold
Daniel Øyen Sundfjord
Bjarne Andre Sørdal
Mariya Nevinova Zheleva
Kokk og servitørfag VG2
Jarle Hogstad-Bogø
May Elin Johansen
Panupong Phengphen
Thanyaphon Savangsri
Signy Kristin Vikaskag
Industriteknologi VG2
Sturla Dyrvik
Markus Rabben Johansen
Niwat Ngao-Chaeng
Benedicte Sandvik Pettersen
Mathias Vatn Rakbjørg
Mats Ove Paulsen Sletta
Kim Are Solstad
Kristian Stordahl
Allmennfaglig påbygging
June Mari Antonsen
Silje Beate Kristiansen Bakken
Frida Rian Brunes
Gjermund Vist Ekren
Berit-Elisa Fillingsnes
Frida Elise Gaustad Hagen
Gudny Emilie Bjørnstad Hammervik
Maren Forbord Haugan
Melissa Faksvåg Jobotn
Karsten Mikal Lambertsen
Eivind Meedby
Silje Reppe
Fredrik Loktu Sandvik
Tonje Sandvik
Sivert Solbakken
Victoria Helen
Bjørnstad Stordahl
Arja Åsmul Støen
Ingrid Vikan
Marte Furberg Vikan
Akvakultur VG2
Brita Bakken
Endre Brevik
Amalie Fjeldberg Båtvik
Ruben Stegali Dybvik
Randi Fenstad
Julian Helsø
Sitthiphon Kaeothangmueang
Sverre Ketil Larsen
Ken Marius Meland
Kim Andre Meland
Marlow Aleksander Meland
Preben Nyvoll
Fredrik Sandvik Reksen
Aina Skarsvåg
Mathias Skarsvåg
Aleksander Sæther Sletvold
Fred Sverre Solem
Arturs Stepancevs
Steffen Stolpnes
Andrea Arntzen Thorsø
Einar Ulvan
Fiske og fangst VG2
Matz Schjølberg Brevik
Johan Dystvold Engvik
Magnus Fjukstad
Julie Slommerud Hovde
Karl Martin Ketel Kaald
Tommy Olsen
Anna Normann Rønning
Kristian Flesvik Selbekk
Marius Sunnset
Christoffer Pedersen Tronshart