Elektrofag VG1
Kim Åge Svinsås
Ruben Aune
Artur Kopec
Tommy Meland
Andreas Pedersen
Thea Emilie Pedersen
Ida Christine Kristoffersen
Kine Kløven Kristiansen
Martin Rise Mathisen
Fredrik Hammervik Nilssen
Svenn Åsen Kjellås
Viljar Severin Asphaug Stabell
Andreas Måsøval
Leo Niccander Fredagsvik
Torgeir Samdahl
Charlie Andreas Okstad
Oda Marie
Skjærseth Knutshaug
Automatisering VG2
Miriam Larsen
Odd-Egil Aarvik
Alfred Dalsbø Antonsen
Kenneth Reitan
Patrik Fjeldberg Lien
Fredrik Tobias Årvik
Kristoffer Pachov
Magnus Letnes
Stig Ola Sivertsen
Elenergi VG2
Henrik Hammernes
Magnus Vassbotn
Ole Andreas Riiber
Lukas Zahumensky
Phraiwan Champasuk
Service- og samferdsel VG1
Robin Holthe Sirivik
Madelein Nygård Foss
Thea Solbakken
Solfrid Sørdal
Nathalie Stoksvik Lind
Lena Wiesner
Tonje Kristin Søreng Bogø
Kristine Bogø
Sverre Tøften
Malin Birgitte Hammerstad
Cilje Agnetha Fredagsvik
Martine Morvik Nordahl
Amanda Daria Krakus
Salg, service og sikkerhet
Lotte Aunøien Tøften
Andrea Østheim Skjærvik
Frida Marie Antonsen
Anna Reppe
Sissel Solbakken
Marie Oldervik
Nina Therese Fossen
Helse- og oppvekstfag VG1
Tommy Solstad
Emma Sæther
Siri Mellemsæther
Solveig, Gjertsen Kvenvær
Sandra Birgitte Jobotn Støen
Live Johanne Hammer Rotnes
Gyda Myrseth
Solveig Jacobsen
Abraha Luwam Redae
Inga Helen Hakkebo Kvernø
Kristina Wahl Jørgensen
Barne- og ungdomsarbeiderfag VG2
Rose Mari Fløan
Maiken Inderø Reppe
Eva Nyhus Reppe
Helén Skarshaug
Anna Karoline
Hammer Hardie
Vegar Heggen Skarpnes
Helsearbeiderfaget VG2
Malin Tvervåg Reppe
Sandra Guzmicka
Kristina Brovold Haugen
Anja Sandvik Pettersen
Eva Hammernes
Hege Nilsen Iversen
Julie Olsen Ervik
Trine Gaarden Magnussen
Silje Røstum Ørsnes
Bygg- og anleggsteknikk VG1
Runar Heggvik
Jan Marcus Olsen
Marius Halsen Wedø
Sakda Sonkaew
Catharina Sæther
Rab Nawaz
Byggteknikk VG2
Robin Bekken
Mathias Larssen Sandvik
Martin Slind Blåsberg
Eskild Bergset Eriksen
Tommy Tøften
Kim Are Groven Tangen
Petter Selvåg Lervik
Studiespesialisering VG1
Benjamin Grabowsky
Regina Anna Maria Rand
Veronica Øyan Waagbø
Abiel Chebrelul Kidane
Paulina Valentukeviciute
Sara Bogevik Nikolaisen
Hanne Øyen Jenssen
Maja Matylda Kucharska
Sigri Marita Strøm Faxvaag
Alexander Hellemsvik
Ingun Sollie Sørensen
Elisabeth Strøm Lund
Malin Strømsvik Strand
Lars Erling Hestnes
Sanna Yttereng Nilsen
Oda Kyrkjebø
Margrethe Fjeldberg
Hege Strøm Reitan
Marita Skogås Krangnes
John Aleksander
Hestnes Hjertø
Kristin Morvik Nordahl
Johanne Sæther
Ina Dragsnes
Donado Bryann
Steveens Martinez
Studiespesialisering VG2 Rebekka Kaald Andresen
Ronja Rogerdatter Athammer
Erlend Bakeng
Marius Kulik Balsvik
Tora Johanne Berget
Camilla Reksen Fjeldvær
Lone Haranes
Maria Sollie Haugen
Morten Hermansen
Eirik Jørgensen
Selihom Chebrelul Kidane
Ryanova Köckeritz
Malin Lervåg
Vilde Knudsen Lund
Marte Sæther Ottesen
Paulina
Malgorzata Rachmanczuk
Ørjan Aarvåg Rødal
Sarah Torgersen Seenithamby
Lina Selvåg
Birgitte Emilie Skaget
Jonas Johansen Solem
Ole-Magnus Kvalvik Strand
Tonje Sætherbø
Yasmin Malin Udseth
Karl Petter Ulvan
Studiespesialisering VG3
Maria Kaald Andresen
Endre Antonsen
Maiken Andrea Einvik
Lisa-Mari Yttereng Eliassen
Stine Ansnes Haltland
Ingrid Kristine Herje
Sigrid Marie Hestnes Hjertø
Jonathan Sandvik Klingenberg
Gunhild Tellebon Koksvik
Sunniva Brevik Kværnø
Anette Oseth
Thomas Utseth Peitersen
Trond Erlend Refsnes
Tuva Øverland Rømuld
Nadja Størvold Raaket
Ragnhild Ulvåg Skaget
Ida Olise Solberg
Malin Viktoria Stensen
Tarjei Sollie Sørensen
Børge Volden
Tuva Volden
Karen Johanne Schei Vollan
Trine Kjerringvåg Willmann