Her er resultatene fra hitramesterskapet

Sport

Hitramesterskapet i langrenn, som også var tredje og siste løp i årets skikarusell på Hitra, ble gjennomført i lysløypa på Sandstad i dag


Full fart i løypa

79 deltakere til start da hitramesterskapet i langrenn gikk av stabelen. Se bildene:

 

Her er resultatlista:

MINI-LØYPE:
JENTER/GUTTER F. 2012 OG YNGRE (Alfabetisk)
Alfred Børø
Liam S Melting
Lina Pettersen
Mathilde Fjeldvær
Sander M Nordgård
Sofie S Flenstad
Tomine Sletvold

KORT LØYPE
JENTER/GUTTER F. 2012 OG YNGRE (Alfabetisk)
Adam Abouhassan
Anna Isabell Thelnes
Erlend B Herskedal
Even Celius
Håkon Løvseth
Linda E Plura
Mia Løvenius
Nora M Nordgård
Sonja S Khenman
Thea E Val
Tina H Hermanstad

JENTER/GUTTER F. 2011 (alfabetisk)
Daniel Kwizera 0.00
Julia Nordahl 2.57
Lea E Plura 4.37
Martin C Nordgård 4.32
Milla Kvalvik 2.11
Natali Siska 2.46
Petter Skjeringstad 7.05
Theo S Darell 3.09
Vilma Røvik 3.14

JENTER/GUTTER F. 2010 (alfabetisk)
Ane Strøm 2.48
Ariel Andersson 3.08
Atle N Norheim 3.08
Cathrin Skarpnes 3.27
Charlotte Celius 2.58
Ingelin Sletvold 3.10
Ingrid Strøm 3.05
Isabell Andersson 2.44
Matheo T Eide 2.37
Sander Lian 3.24
Sindre L Sletvold 2.43

JENTER/GUTTER F. 2008
Madelen Kolaas 2.22
Malwina Bak 3.25
Mina Kolaas 2.14
Karine Rosvoll 2.18

LANG LØYPE
JENTER/GUTTER F. 2011 (alfabetisk)
Emil Røvik 15.23

JENTER/GUTTER F. 2010 (alfabetisk)
Isak B Lervik 9.04
Lukas Lihaug 10.40
Nanna K Darell 15.12
Niklas K Lian 17.19
Sigrid Aukan 13.59

JENTER/GUTTER F. 2009 (alfabetisk)
Emil Akseth 9.43
Martin Lian 12.32
Sara Kwizera 17.30
Sigrid J Røvik 14.07
Sigurd Løvseth 9.15
Torben Rosvoll 10.51

JENTER/GUTTER F. 2008 (alfabetisk)
Anders L Sletvold 10.17
Aron S Darell 9.55
Casper H Selvåg 10.35
Emmeli Røvik 12.09
Isak Andersson 11.34
Linus H Selvåg 11.18
Martin Aukan 12.09
Odd Erling Norheim 10.54
Ola Nilsberg 7.31
Rafael Andersson 18.55
Roland Siska 10.22
Tina Wold 14.43
Yosef Abouhassan 15.41

JENTER/GUTTER F. 2007
Eilert Børø Larsen 8.17
Emilie Lønseth 9.03
Magnus S Øien 9.38
Stine Vedø 9.50
Mats L Smith 11.16

JENTER/GUTTER F. 2006
Vilde Marie Rosvoll 10.36
Sara Ranheim 15.47

JENTER/GUTTER F. 2005
Markus Lønseth 8.46
Alve Lindal 12.07
Lene Nordahl 14.09

UNGDOM
Ida Vedø 8.56

SENIOR
Geir Nilsberg 5.28