Her er alle resultatene fra de startende i Hitrarittet

  Foto: Oliver Eirheim

Sport

Kortløype mosjon

Trim: Anders Falkenberg NOR TRONDHEIM,  Greger Reitan NOR Lerøy Midt AS,  John Vidar Samdahl NOR Lerøy Midt AS,  Stig Halvorsen NOR Frøya Anleggsservice AS,  Erik Knutshaug NOR El-Konsult AS,  Halgeir Hansen NOR Stiftstaden SK Trondheim,  Sigurd Kvalvik NOR Team Kvalvik,  Vetle Rømuld NOR Hitra FK,  Ole Magnus Meland NOR El-Konsult AS,  Steinar Jøran Kvalvik NOR Salmar ASA,  Johan Kvalvik NOR Team Kvalvik,  Atle Kristian Strøm NOR HITRA,  Ståle Ulvan NOR Ålen IL - Sykkel,  Miriam Kvalvik NOR Team Kvalvik,  Kolbjørn Ulvan NOR Hitramat AS,  Stig Ola Sivertsen NOR Hitramat AS,  Knut Øystein Hjertås NOR HITRA,  John Asbjørn Jektvik NOR Salmar ASA / Team Vildestyrke,  Anton Fjeldvær NOR Hitramat AS,  Kaironny Arntzen NOR Salmar ASA / Team Vildestyrke,  Hege Bekkvik NOR Hitramat AS,  Snefrid Vollan NOR DOLMØY,  Stine Næss NOR TRONDHEIM,  Morten Holm NOR El-Konsult AS,  Stig Asle Flatmo NOR Telenor BIL,  Robert Forsnes NOR TRONDHEIM,  Hallgeir Sandvik NOR Salmar ASA,  Isak Espnes NOR DYRVIK,  Jenny Svensson NOR Team Vildestyrke,  Åge Sandvik NOR MELANDSJØ,  Mats Ove Bremnes NOR SISTRANDA,  Marcus Tønder Bremnes NOR SISTRANDA,  Stian Klungervik NOR El-Konsult AS,  Trym Sandvik NOR Frøya il,  Magne Sandvik NOR Frøya il,  Sten Opsahl NOR MELANDSJØ,  Morten Reitan NOR MELANDSJØ,  Anette Kvalvik NOR Team Kvalvik,  Bodil Kvalvik NOR Team Kvalvik,  Vegard Kvalvik Holm NOR DOLMØY,  Kariann Ulvan NOR Marine Harvest Ulvan,  Girlpower Sneeggenjektvik NOR Team Vildestyrke,  Sanna Fjeldvær NOR Hitramat AS,  Svein Eilif Holm NOR NORDDYRØY,  Gry Heidi Sæther NOR Knarrlagsund Oppvekstsenter,  Marit Tranås NOR KNARRLAGSUND,  Ann Karin Sæther NOR Frøya i.l,  Tore Nyborg NOR RENNEBU,  Iver Reitan NOR MELANDSJØ,  Grete Rødde NOR SAKSVIK,  Hege Schjetne NOR Åkerblå AS,  Phillip Aastum NOR Team Itte,  Marius Falkenberg NOR Stavset,  Vibeke Knutshaug NOR El-Konsult AS,  Heidi Fridén NOR Enable BIL,  Ullrikke Johansen NOR El-Konsult AS,  Otto Falkenberg NOR Fillingsnes,  Tonje Jektvik NOR Team Vildestyrke,  Otto Falkenbergjr NOR TRONDHEIM


 

Kortløype racer

K20-29:1 Mari Wedø Jektvik NOR Team Vildestyrke 1:00:29

K40-49:1 Johanna Grøntvedt Athammer NOR Frøya og Hitra SK 1:05:39

M20-29:1 Christian Reppe NOR MELANDSJØ 1:00:24, 2 Andreas Jørandsen NOR MELANDSJØ 1:00:28, 3 Kristian Haugen NOR Bewi 1:07:53


M30-39:1 Andreas Rabben NOR Frøya og Hitra SK / Eidsvaag AS 1:00:25,

2 Johan Ølstørn NOR ANSNES 1:00:25,

3 Vegard Ølstørn NOR SISTRANDA 1:00:25,

4 Stein Are Espnes NOR Team Vildestyrke 1:00:28,

5 Audun Kvalvik NOR Team Kvalvik 1:05:41


M40-49:1 Jorge Martins POR NORDDYRØY 1:02:32, 2 Lasse Ervik NOR Lerøy Midt/Team Vildestyrke 1:02:40, 3 Stig Stensen NOR Salmar ASA 1:04:11, 4 Thomas Nordhammer NOR Salmar ASA / Frøya og Hitra SK 1:04:12, 5 Ken Ronny Sivertsen NOR Frøya og Hitra SK / Kystteknikk 1:05:04, 6 Arild Mathisen NOR Team Vildestyrke 1:05:05, 7 Vebjørn Gulbrandsen NOR Frøya og Hitra SK / Team Vildestyrke 1:05:08, 8 Håvard Kvalvik NOR Team Kvalvik 1:05:41, 9 Vidar Furuvik NOR Team Vildestyrke 1:10:44, 10 Thomas Yttersian NOR Frøya og Hitra SK / Kystteknikk Team Vildestyrke 1:10:44, 11 Berni Bogø NOR Team Vildestyrke 1:20:20


 

M50-59:1 Kåre Rømuld NOR Hitra FK 1:00:24, 2 Knut Måsøval NOR Salmar ASA / Frøya og Hitra SK 1:04:11, 3 Frode Sæther NOR Luftforsvaret 1:05:09,  Eskil Bekken NOR Salmar ASA DNS

M60-69:1 Asbjørn Skarpnes NOR MELANDSJØ 1:04:39, 2 Bo Løf NOR Lerøy Midt AS 1:21:54

M70+:1 Svein Kvalvik NOR Team Kvalvik 1:05:38



Langøype

M20-29:1 Stian Andresen NOR CK Victoria 2:46:11, 2 Stig Strømsem NOR NTNUI 2:46:25, 3 Eirik Moe Nergård NOR TRONDHEIM 3:01:23, 4 Vegard Sekkenes NOR SEKKEN 3:01:47


M30-39:1 Ingar Saltvik NOR TVK 2:36:45, 2 Rolv Horsberg NOR Hemne SK 3:06:48,  Daniel Bjørge NOR Åkerblå AS DNF


M40-49:1 Roger Sekkenes NOR CK Victoria 2:35:58, 2 Arnstein Hansen NOR CK Victoria / BDO 2:46:22, 3 Asle Jektvik NOR CK Victoria / Team Vildestyrke 2:46:25, 4 Sveinung Haltbakk NOR Hemne SK 2:46:27, 5 Oddvar Sæther NOR TVK 2:46:28, 6 Stig Tonny Johansen NOR Frøya og Hitra SK / Team Vildestyrke 2:46:29, 7 Tore Loktu NOR RANHEIM 2:50:44, 8 Thomas Vatn NOR Frøya og Hitra SK 3:06:31, 9 Alf Bjørnar Furberg NOR Toyota Bilia Trondheim 3:06:41, 10 Frode Indbryn NOR Gauldal SK 3:06:42,  Odd Emil Ulvan NOR Ulvan Sykkelklubb DNF


M50-59:1 Geir Erling Nilsberg NOR Hitra Kommune 2:46:13, 2 Steinar Reinkind NOR CK Victoria 2:46:25, 3 Kolbjørn Jektvik NOR Frøya og Hitra SK / Team Vildestyrke 2:46:25, 4 Geir Nesset NOR TRONDHEIM 3:06:33, 5 Roger Ervik NOR Erviks Laks og Ørret 3:06:41, 6 Ole Henrik Kvåle NOR Orkla CK 3:06:43, 7 Geir Johnsen NOR Austrått SK 3:06:44, 8 Åge Rødde NOR Malvik il 3:06:49


M60-69:1 Bjørn Horsberg NOR Hemne SK 2:47:36