Resultatliste hel- og halvmaraton

Løper nr. 102 Titina løp sin maraton ensom fra start til mål, hun valgte å stille til start en time før hovedfeltet startet. (Foto: Einar Brendboe) 

Sport

Resultatliste         Hitra FIK  12.04.2014

Helmaraton          Start kl: 1100

Menn  21-34 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

109

Ståle Fenstad

Team Skigo

3.16.46

1.

Menn  35-39 år.

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

114

113

Eivind Austnes

Bård Gunnar Furunes



Sjøholt AK

3.57.45

3.59.04

1.

2.

Menn  40-44 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

111

Geir Owe Aurstad

Steinkjer FIK

4.02.50

2.

116

Zdunski Trzemuslav

Lerøy

3.53.44

1.

115

Ole Kristian Brattli

Trondheim Triatlonklubb

4.18.33

3.






Menn  45-49 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

110

Gudleik Husby

Leinstrand il

2.54.11

1.

Menn 50-54

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

101

Odd Gunnar Tveit

Birkenes IL

3.10.50

1.


Menn  55-59 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

103

Bård Roll

Nidelv IL

3.55.47

1.

Menn 60-64

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

107

Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

3.55.44

1.

Menn  65-69år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

106

Helge Fuglset

Ålesund FIK

3.22.39

1.

104

Bård Rødde

Lånke IL

5.08.02

2.

Menn 70-74

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

105

Per Jan Helset

Kondis,Langevåg

4.56.11

1.

Kvinner Senior 23-34

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

108

Maria Venås

Team Veidekke

2.51.40

1.

Kvinner 40 - 44

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

102

Titina Bakken

Romerike Ultraløperklubb

4.20.15

1.

Kvinner 45- 49

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

112

Ola Hendseth

IL Bonette

3.15.33


Kvinner 50-54

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.







.



Resultatliste         Hitra FIK  20.04.2013

Halvmaraton        Start kl: 1245



Menn 16-17 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.







Menn 18-19

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

164

Erlend Bakeng

No Team

1.41.51

1.

















Menn  21-34 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

154

Rune André Bjørnerud

Trondheim Triatlonklubb

1.21.58

1.

159

Eirik Storesund

NTNUI Sykkel

1.44.41

2.

161

Christian Larsen

No Team

1.59.07

3.












Menn  35-39 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

153

Anders Stubban

Trondheim Triatlonklubb

1.31.05

1.







Menn  40-44 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.






















Menn  45-49 år                                                     

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

155

Tommy Olsen

Byneset IL

1.25.20

1.











Menn 50-54

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.
















Menn  55-59 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

156

Erik Hoston

IL Fjellmann

1.39.22

1.






Menn 60-64 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

168

Bjørn Anthun

Trondheim Triatlonklubb

2.00.23

1.






Menn 65-69 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.






Menn 70-74 år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.






Menn 75-79

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

151

Leif Feøy

Ålesund FIK

2.07.59

1.

Damer 21-34år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

160

Eli Indebo Gjerde

NTNUI Sykkel

1.43.13

2.

162

Mariann Lande

Byåsen IL

1.30.41

1.

165

Nora Mathisen

Fredagsvik IL

1.56.16

3.

Damer 35-39

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

166

Monica Steinshaug

Orkdal IL

1.45.16

1.

169

Hanne Strøm Trønnes

Fjellværøy IL

1.52.47

2.

Damer 40-44

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

152

Sissel Tørring Brattli

No team

1.49.05

1.

Damer 45-49

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

158

Bente Arntsberg

Hitra Løpeklubb

1.48.28

1.

Damer 50-54år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

157

Tove Nordbotn

Hitra Løpeklubb

1.53.06

1.

Damer 60-64år

Nr.

Navn

Lag

Resultat

Plass.

167

Eva Anthun

St.Olavs Hospital

1.52.12

2.

163

Wenche Lande

Byåsen IL

1.47.11

1.