Her er deltakerne i de ulike klassene, alfabetisk sortert:

VIDEO: Se videoen fra Tour de Frøya 2013 her

Se også arrangørens hjemmesider (Mitt Lag) for mer informasjon

Aae Toril AntonsenNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Aalberg LinnNORAtea ASMosjonsløpMosjon
Aalmo LarsNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Aarvik Ole MartinNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Aasen Karen MariaNORConsentra SportsvereinMosjonsløpMosjon
Aasen AudunNORBewiMosjonsløpMosjon
Aastum GisleNORMurm. Gisle Aastum ASMosjonsløpMosjon
Abraham JohnNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Ajanovic ElmaNORSnillfjord ULMosjonsløpMosjon
Akseth HelgeNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Almåsbakk ArneNORHadd Vi OrkaMosjonsløpMosjon
Alstad HåkonNORMosjonsløpMosjon
Alstad AkselNORMosjonsløpMosjon
Alstad TuridNORMosjonsløpMosjon
Arntsen SturlaNORMosjonsløpMosjon
Arntsen TerjeNORConsentra SportsvereinMosjonsløpMosjon
Arntzen Svein GunnarNORGauldal SKMosjonsløpMosjon
Asbølmo GørildNORMosjonsløpMosjon
Askim Jens OlavNORMosjonsløpMosjon
Askim Nils OlavNORMosjonsløpMosjon
Asklund MortenNORHeiagjengenMosjonsløpMosjon
Åsmul Roy KennethNORTeam NorgeshusMosjonsløpMosjon
Aune JarleNORHerligheten Spa&ResortMosjonsløpMosjon
Aune Tor Erik BjørnbethNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Aune Anne GretheNORMosjonsløpMosjon
Aune GuriNORMosjonsløpMosjon
Bakke Thomas AndreNORBayer MosjonistanMosjonsløpMosjon
Bekken MarianneNORBewiMosjonsløpMosjon
Belsås OveNORTrønder EnergiMosjonsløpMosjon
BERG MartheNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Berg AarsteinNORTVK SykkelMosjonsløpMosjon00:00:00
Berg BirgitteNORSnillfjord ULMosjonsløpMosjon
Berg Rotabakk MadsNORFjellhaugvegenMosjonsløpMosjon
Berggren HanneNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Berggren Per MortenNORMosjonsløpMosjon
Berntsen Sigve BakkenNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Bjarkøy ØysteinNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Bjørnås EmilNORMosjonsløpMosjon
Bjørnbeth AnitaNORTrondheim HavnMosjonsløpMosjon
Bjørset Berggren BenteNORMosjonsløpMosjon
Bjøru HegeNORRSSOMosjonsløpMosjon
Blikø GeirNORConsentra SportsvereinMosjonsløpMosjon
Blikø RuneNORConsentra SportsvereinMosjonsløpMosjon
Blokkum ErikNORMosjonsløpMosjon
Blomsø Finn ArneNORBruspulvergutanMosjonsløpMosjon
Bøe FredrikNORDårlig Taper ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Bøgseth Geir OlavNORMosjonsløpMosjon
Børseth SteinarNORMosjonsløpMosjon
Børsting EspenNORMosjonsløpMosjon
Brattset Ann KristinNORIphonereparatørenMosjonsløpMosjon
Bremnes LarsNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Brun Ola TobiasNORDårlig Taper ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Brurok Dag MariusNORMosjonsløpMosjon
Budde Silje FrostNORSafetec BILMosjonsløpMosjon
Christenson John ChristianNORConsentra SportsvereinMosjonsløpMosjon
Dahl TerjeNORMaskeMosjonsløpMosjon
Dahl ArneNORWist Last & Buss ASMosjonsløpMosjon
Dahlin ErikaSWEStatkraft Sverige ABMosjonsløpMosjon
Dahlø Jan WilhelmNORMosjonsløpMosjon
Dale Christer S.NORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Davis Maria S. B.NORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Devle MonicaNORRSSOMosjonsløpMosjon
Dragsnes MortenNORMosjonsløpMosjon
Dragsten RolfNORTVK SykkelMosjonsløpMosjon00:00:00
Dromnes LenaNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Dullum Bjørn ToreNORMosjonsløpMosjon
Dybdal RigmorNORHeiagjengenMosjonsløpMosjon
Dyrø MaritaNORMaxtrimMosjonsløpMosjon
Dziadek KrzysztofNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Egtvedt RagnhildNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Eide DagfinnNOREidebuMosjonsløpMosjon
Eide MonicaNORHeimdal SykkelMosjonsløpMosjon
Eidem RandiNORNoteamMosjonsløpMosjon
Eidum MonicaNORStiftstaden SK TrondheimMosjonsløpMosjon
Ekle Anne BNORMosjonsløpMosjon
Ekle MariusNORTeam EkleMosjonsløpMosjon
Ekle Tom AndreasNORTeam EkleMosjonsløpMosjon
Ekle TerjeNORMosjonsløpMosjon
Ekle LeneNORTeam EkleMosjonsløpMosjon
Ekren MagnhildNORLeinstrandMosjonsløpMosjon00:00:00
Ekren Pål JacobNORLeinstrandMosjonsløpMosjon00:00:00
Ekren JohanneNORLeinstrandMosjonsløpMosjon00:00:00
Eli MortenNORMosjonsløpMosjon
Ellingen RonNORMosjonsløpMosjon
Ellingsdalen Davida "the Mistress"NORSalmospedMosjonsløpMosjon
Elstad NinaNORGlassbygg ASMosjonsløpMosjon
Enaasen NinaNORMosjonsløpMosjon
Engelsøy SiljeNORRønningen MekaniskeMosjonsløpMosjon
Enlid Svein OveNORMosjonsløpMosjon
Eriksen MortenNORDårlig Taper ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Erntsen TrondNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Ervik Rolf JohanNORMeldal Vg SkoleMosjonsløpMosjon
Ervik MalinNORMosjonsløpMosjon
Ervik Olav AndreasNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Ervik Lasse JohnnyNORBewiMosjonsløpMosjon
Ervik Lene-CatrinNORHavbrukstjenesten ASMosjonsløpMosjon
Espnes Stein AreNORTeam ItteMosjonsløpMosjon
Espnes AnitaNORMosjonsløpMosjon
Espnes SivNORMosjonsløpMosjon
Espnes Per OveNORSparebanken HemneMosjonsløpMosjon
Espnes AnitaNORMosjonsløpMosjon
Estenstad JomarNORFjellhaugvegenMosjonsløpMosjon
Fausko Petter "tävlingsåkaren"NORSalmospedMosjonsløpMosjon
Fiske RandiNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Fjærli HåvardNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Fjeldvær AudunNORMosjonsløpMosjon
Fjeldvær Sven AmundNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Fjeseth SveinNORTradewayMosjonsløpMosjon
Fladseth KurtNORHavbrukstjenesten ASMosjonsløpMosjon
Flø ØyvindNORMosjonsløpMosjon
Fosshaug Gunn MaritNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Fossmo HenrikNORMosjonsløpMosjon
Fossmo ArildNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Foster ConorNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Fredagsvik SteinarNORMosjonsløpMosjon
Fredagsvik OddulfNORMosjonsløpMosjon
Fredheim RogerNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Fredriksen Lill IrenNORMosjonsløpMosjon
Frøseth Anne JorunNORMosjonsløpMosjon
Frostad VidarNORFull FartMosjonsløpMosjon
Furberg RolfNORErviks L Å AMosjonsløpMosjon
Gården OddhildNORMosjonsløpMosjon
Gården HalgeirNORMosjonsløpMosjon
Garnes UnniNORRøros IL Sykkel, Røros Idr.LagMosjonsløpMosjon
Gåsø AndersNORSpareBank 1 SMNMosjonsløpMosjon
Geving Ann KristinNORMosjonsløpMosjon
Gjeset BjørgNORTursyklistene TrondheimMosjonsløpMosjon
Godhavn Helene NossumNORSK BlodsmakMosjonsløpMosjon
Graaræk ØyvindNORHuseby SportMosjonsløpMosjon
Greiff KetilNORElektro Team ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Grimsrud AndersNORIKEAMosjonsløpMosjon00:00:00
Grindskar TorgeirNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Grindskar AndersNORMosjonsløpMosjon
Grindskar VemundNORMosjonsløpMosjon
Grønskag OdaNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Grøtan Bjørn OveNORTVK Sykkel, NGU B.I.L.MosjonsløpMosjon00:00:00
Grovassbakk Vidar JulianNORTeam HelsøyMosjonsløpMosjon00:00:00
Grytvik Bjørnar GisleNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Gulbrandsen VebjørnNORMosjonsløpMosjon
Gundersen Lars J.NORMåsøval/NRSMosjonsløpMosjon
Hagestuen RogerNORUtleira ILMosjonsløpMosjon
Hallan Per GunnarNORMosjonsløpMosjon
Halse Kjerstad IsakNORNo TeamMosjonsløpMosjon
Hammernes Geir ToreNORRingnesMosjonsløpMosjon
Hammernes JohnnyNORCapGeminiMosjonsløpMosjon
Hammervold AnetteNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Hammervold ArneNORFrøya Og Hitra SKMosjonsløpMosjon
Handeland Andreas SundetNORElvemoMosjonsløpMosjon00:00:00
Hansen Geir ToreNORSula ILMosjonsløpMosjon
Hansen HenrikNORMåsøval/NRSMosjonsløpMosjon
Hansen AleksanderNORSpareBank 1 SMNMosjonsløpMosjon
Hansen RandiNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Hansen Geir MortenNORMosjonsløpMosjon
Hansen Geir ToreNORSula ILMosjonsløpMosjon
Hansen Ole IngeNORTeam NordstrandMosjonsløpMosjon
Hanssen Kjell ArvidNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Hanssen Lars ErikNORMosjonsløpMosjon
Hårstad ErlendNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Hauan Espen HåvardNORBewiMosjonsløpMosjon
Haug Tørstad OlaNORMosjonsløpMosjon
Haugdal PerNORMosjonsløpMosjon
Haugen TorNORMosjonsløpMosjon
Haugen Ann-KristinNORMosjonsløpMosjon
Haugvik FrankNORMosjonsløpMosjon
Haukdal DagrunNORStøren CK, Trondheim KommuneMosjonsløpMosjon
Hege Schjetne Havbrukstjenesten AsNORHavbrukstjenesten ASMosjonsløpMosjon
Heggem Erik WalørNORIKEAMosjonsløpMosjon
Helde LarsNORRisvollan Vin Og Øl KlubbMosjonsløpMosjon
Helgetun MarteNORMosjonsløpMosjon
Helsø John FritzNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Hembre BjørnNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Hernes WencheNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Hestetun KristineNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Hestnes Jørn IngeNORTomrefjord ILMosjonsløpMosjon00:00:00
Hestnes SolveigNORTomrefjord ILMosjonsløpMosjon00:00:00
Hestvik Kjell A.NORBergersen FlisMosjonsløpMosjon
Hildrum RolfNORMosjonsløpMosjon
Hildrum UnniNORMosjonsløpMosjon
Hjertø John AleksanderNORMosjonsløpMosjon
Hjulstad BjørnNORStatkraft BilMosjonsløpMosjon
Hoel Ivar TNORMosjonsløpMosjon
Hoel Kjell OlavNORMosjonsløpMosjon
Hoel John EinarNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Hoel KjerstiNORMosjonsløpMosjon
Hoelseter Stein ToreNORHeimdal SykkelMosjonsløpMosjon
Høiseth Ingvild RabbenNORSK BlodsmakMosjonsløpMosjon
Holm LillianNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Holm SveinNORMosjonsløpMosjon
Holm StineNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Holstad AnnaNORMosjonsløpMosjon
Hopsø WencheNORMosjonsløpMosjon
Hopsø Harald ChristianNORMosjonsløpMosjon
Horn TorfinnNORAvinor Værnes BILMosjonsløpMosjon
Hovde Sigurdsen TerjeNORMosjonsløpMosjon
Høvik ChristianNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Høyen ThormodNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Huelssner OliverNORMosjonsløpMosjon
Humstad CecilieNORTeam YoloMosjonsløpMosjon
Hustad AinaNORLeinstrandMosjonsløpMosjon00:00:00
Hveding Jack AndreNORTeam CoopMosjonsløpMosjon
Indbryn VibekeNORGauldal SKMosjonsløpMosjon
Indergård Malin LarsenNORLeinstrandMosjonsløpMosjon
Indergård JonnyNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Jacobsen GeirNORTeam CoopMosjonsløpMosjon
Jagminiene JolantaNORHavbrukstjenesten ASMosjonsløpMosjon
Jagtøyen CarinaNORLeinstrand ILMosjonsløpMosjon00:00:00
Jagtøyen EmilieNORLeinstrand ILMosjonsløpMosjon00:00:00
Jagtøyen Sille MereteNORStiftstaden SK TrondheimMosjonsløpMosjon00:00:00
Jensen Kjell RogerNORMosjonsløpMosjon
Jenssen AndreaNORCK VictoriaMosjonsløpMosjon
Jenssen Anne-GretheNORCK VictoriaMosjonsløpMosjon
Jobotn WenkeNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Johansen CatoNORMosjonsløpMosjon
Johansen Mads DulinNORVeloboyzMosjonsløpMosjon
Johansen HildeNORMosjonsløpMosjon
Johansen Rune HNORRusti Bygg ASMosjonsløpMosjon
Johansen AsgeirNORFrøya Videregående SkoleMosjonsløpMosjon
Johansen GeirNORMiljølagetMosjonsløpMosjon
Johansen BjørnarNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Johansen StianNORBrødrene Dahl ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Johnsen SteinarNORHitra IdrettslagMosjonsløpMosjon
Johnsen Per ArneNOROrkla CKMosjonsløpMosjon
Kalmet JoelESTMosjonsløpMosjon
Kalnes Lars IverNORMosjonsløpMosjon
Karlsaune PeterNORTeam HelsøyMosjonsløpMosjon00:00:00
Karlsen MortenNORMosjonsløpMosjon
Kartevoll ErikNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Kazlauskaite OnaNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Kiland ØyvindNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Kirkeby TorNORTeam TPMosjonsløpMosjon00:00:00
Kjempenes RuthNORFiskeridirektoratetMosjonsløpMosjon
Kjerstad ArildNORHavbrukstjenesten ASMosjonsløpMosjon
Kjønhaug ArntNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Kjønvik ElisabethNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Kjøsnes JomarNORMosjonsløpMosjon
Kleveland PålNORTeam TrægMosjonsløpMosjon
Kleveland Kjell TerjeNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Klingenberg TorsteinNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Klungerbo Ole MartinNORMosjonsløpMosjon
Klungerbo MartinNORMosjonsløpMosjon
Klungerseth LarsNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Knutsen Kurt ØrjanNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Knutsen Odd IngarNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Kosberg Ann BodilNORKongensvoll Plast AsMosjonsløpMosjon
Krangsås IvarNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Kristensen BoNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Kristiansen Kine HusteliNORSt.Olavs HF BILMosjonsløpMosjon
Kristiansen Trine LiseNORMosjonsløpMosjon
Kristiansen BeateNORMosjonsløpMosjon
Kristiansen AndersNORConsentra SportsvereinMosjonsløpMosjon
Kristoffersen DanNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Kristoffersen HanneNORTeam YoloMosjonsløpMosjon
Krogstad Ole GustavNORMosjonsløpMosjon
Krutvik HeidiNORMosjonsløpMosjon
Kuhlmann UllaNORNoTeamMosjonsløpMosjon
Kullin EvieNORMåsøval/NRSMosjonsløpMosjon
Kulseng BårdNORRSSOMosjonsløpMosjon
Kvål EvaNORMosjonsløpMosjon
Kvalvik BodilNORTeam KvalvikMosjonsløpMosjon
Kvalvik MiriamNORTeam KvalvikMosjonsløpMosjon
Kvikne KarinaNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Kvingedal AndreasNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Kvisten RuneNORMosjonsløpMosjon
Larsen Tom ErikNORMosjonsløpMosjon
Larsen MaritNORLeinstrandMosjonsløpMosjon
Lassen SteffenNORIKEAMosjonsløpMosjon
Leer PålNORMosjonsløpMosjon
Leirvik JosteinNORLeirvik VVSMosjonsløpMosjon
Lervik MortenNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Liabakk-Selli SølviNORMosjonsløpMosjon
Lien RagnarNORMosjonsløpMosjon
Lien Anders BjørnbethNORMosjonsløpMosjon
Løberg Stian EianNORTVKMosjonsløpMosjon
Løkken Marlene "taxi"NORSalmospedMosjonsløpMosjon
Løkken Linda Elisabeth VeslumNORBama Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Lund SteinarNORBørsa ILMosjonsløpMosjon
Lund James "the Helmet"NORSalmospedMosjonsløpMosjon
Lund Knut ErikNORGlassbygg ASMosjonsløpMosjon
Lund EspenNORStiftstaden SK Trondheim, Glassbygg ASMosjonsløpMosjon
Luz KristinaNORRSSOMosjonsløpMosjon
Lydersen OddvarNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Maasø EirinNORTeam NorgeshusMosjonsløpMosjon
Martinsen SigbjørnNOREngerdal SKMosjonsløpMosjon00:00:00
Maskulov B.NORMosjonsløpMosjon
Mathisen ArildNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Mathisen Martin RiseNORMosjonsløpMosjon
Meek Odd OlavNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Meland HelgeNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Meland ChristianNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Melandsø MaritNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Mellemsæther MaritNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Mevold Per OlavNORSalMar ASA/VikencoMosjonsløpMosjon
Midtgård RuneNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Mihle Hansen MereteNORHeiagjengenMosjonsløpMosjon
Mjønesaune Siv AgneteNORKristiansund KommuneMosjonsløpMosjon
Moe Marit LægdheimNORSK BlodsmakMosjonsløpMosjon
Moe EmilieNORSK BlodsmakMosjonsløpMosjon
Moe SofieNORSK BlodsmakMosjonsløpMosjon
Moe TorfinnNORStiftstaden SK TrondheimMosjonsløpMosjon
Monemy ParvanehNORMosjonsløpMosjon
Monsen LarsNORStatkraft Energi A/SMosjonsløpMosjon
Mortensen RolfNORStiftstaden SK TrondheimMosjonsløpMosjon
Mortensen MirjamNORMosjonsløpMosjon
Mosebakken SvanhildNORMosjonsløpMosjon
Myhre VidarNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Myhre MarteNORMosjonsløpMosjon
Myren MonaNORStatoil B.I.LMosjonsløpMosjon
Næss Inger ScheiNORMosjonsløpMosjon
Nervik LarsNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Nesjan MajaNORBoots Apotek NordreMosjonsløpMosjon
Nielsen Rolf AndreNORBrødrene Dahl ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Nikolaisen SteinNORAquatic Concept GroupMosjonsløpMosjon
Nikolaisen BjørnarNORIL NoroddMosjonsløpMosjon
Nilsen HeidiNORAqualine ASMosjonsløpMosjon
Noorland Tor Håkon "mailman"NORSalmospedMosjonsløpMosjon
Nordaune ElisabethNORHavbrukstjenesten ASMosjonsløpMosjon
Nordengen KjetilNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Nordgård HansNORByåsen IlMosjonsløpMosjon00:00:00
Nordhammer ThorgrimNORFrøya og Hitra SK, Frøya Og Hitra SykkelklubbMosjonsløpMosjon
Nordmo FritzNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Nordsetrønningen RogerNORTeam TrægMosjonsløpMosjon
Nordtømme AnitaNORTrondheim KommuneMosjonsløpMosjon
Nordvik Jonas ChristofferNORMosjonsløpMosjon
Norheim EliNORHadd Vi OrkaMosjonsløpMosjon
Norheim LindisNORMosjonsløpMosjon
Nørkov BentNORConsentra SportsvereinMosjonsløpMosjon
Norvik NinaNORBoots Apotek NordreMosjonsløpMosjon
Nossum VibekeNORSK BlodsmakMosjonsløpMosjon
Nygård OddNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Øien ErlendNORVeloboyzMosjonsløpMosjon
Øien FrankNORTrønderEnergi BILMosjonsløpMosjon
Øien Emil BekkenNORTrønderEnergi BILMosjonsløpMosjon
Olsen RoarNORMosjonsløpMosjon
Olsen AinaNORTeam RookieMosjonsløpMosjon00:00:00
Olsen Tor ArneNORBrødrene Dahl ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Olsen Bjørn MagneNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Olsen OddvarNORMosjonsløpMosjon
Olsen ToreNORMosjonsløpMosjon
Østensen PerNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Østmoe Vetle StørsethNORMosjonsløpMosjon
Østvik AsgeirNORHavbrukstjenesten ASMosjonsløpMosjon
Oterholm CecilieNORTrondheim KommuneMosjonsløpMosjon
Ottem Trude DaviknesNORTOROMosjonsløpMosjon
Øvergård Ann ElinNORTursyklisteneMosjonsløpMosjon
Øyangen GurliNORForeningen FrikransenMosjonsløpMosjon
Paulsen TronNORMosjonsløpMosjon
Petersen ØysteinNORTeam CoopMosjonsløpMosjon
Phan DuyNORIKEAMosjonsløpMosjon
Raavand Ola MartinNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Rabben BjørgNORSmnMosjonsløpMosjon
Rabe JacobNORTeam RabiatoMosjonsløpMosjon
Rabe Emira MargreteNORTeam RabiatoMosjonsløpMosjon
Ramvik RitaNORMosjonsløpMosjon
Rasch-Halvorsen ØysteinNORNidelv ILMosjonsløpMosjon
Reitan GregerNORFrøya og Hitra SK, Team ReitanMosjonsløpMosjon
Reksen Knut FreidarNORFrøya og Hitra SKMosjonsløpMosjon
Reppe CatoNORMosjonsløpMosjon
Reppe ØisteinNORHeiagjengenMosjonsløpMosjon
Resberg Lars-ThomasNORConsentra SportsvereinMosjonsløpMosjon
Ressås ØysteinNORTeam TrægMosjonsløpMosjon
Rian UlfNORMiljølagetMosjonsløpMosjon
Riber OlaNORMosjonsløpMosjon
Riiber FrodeNORTeam NorgeshusMosjonsløpMosjon
Rise JuneNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Risstad AndreasNORMøller BilMosjonsløpMosjon
Røed LasseNORBayer MosjonistanMosjonsløpMosjon
Røed ThomasNORBayer MosjonistanMosjonsløpMosjon
Rømuld OdinNORGauldal SK, Lerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Rønnes JoachimNORMosjonsløpMosjon
Rønning Arve BoasonNORMosjonsløpMosjon
Rønning HildeNORMåsøval/NRSMosjonsløpMosjon
Rønningen MarteNORStiftstaden SK TrondheimMosjonsløpMosjon
Rønningen KjartanNORRønningen MekaniskeMosjonsløpMosjon
Rosset ArntNORMosjonsløpMosjon
Rosset MaritzaNORMosjonsløpMosjon
Røstum NinaNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Røstum RuneNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Rotabakk Loe Sander EmilNORFjellhaugvegenMosjonsløpMosjon
Ruppeldt JanNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Ruppeldtova EvaNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Saasen EirikNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Sagmo AlfNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Salater SisselNORRSSOMosjonsløpMosjon
Samdahl MarianneNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Sand Linn EvaNORSalmospedMosjonsløpMosjon
Sand JonnyNORTeam CoopMosjonsløpMosjon
Sandberg KimNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Sandvik HåvarNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Sandvik RemoNORTeam ItteMosjonsløpMosjon00:00:00
Sæther ToveNORAqualine ASMosjonsløpMosjon
Sæther StåleNORAqualine ASMosjonsløpMosjon
Sæther AndersNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Sæther Hansen AndreaNORMosjonsløpMosjon
Schjølberg PeterNORTursyklistene TrondheimMosjonsløpMosjon
Schjølberg Eva MariNORTeam KattemMosjonsløpMosjon00:00:00
Schrødter SteinarNORStiftstaden SK TrondheimMosjonsløpMosjon
Sehm VibekeNORMåsøval/NRSMosjonsløpMosjon
Selnes Svein ToreNORÅfjord IL, ÅfjordMosjonsløpMosjon
Selnes Anne HeleneNORVåre HjemMosjonsløpMosjon
Selvåg KarlNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Selvik KariNORMosjonsløpMosjon
Seternes Lill MariannNORElektro Team ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Seternes HåkonNORTeam NorgeshusMosjonsløpMosjon
Sether ReidarNORNidaros SK,MosjonsløpMosjon
Sigurdson HaraldNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Sivertsen BårdNORTeam TPMosjonsløpMosjon00:00:00
Sivertsen RunarNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Sjårud Geir MagneNORNTNUMosjonsløpMosjon
Skagen KjellNORMosjonsløpMosjon
Skancke AlexanderNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Skånøy Tom AndreNORMarine Harvest Norway ASMosjonsløpMosjon
Skånøy HildeNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Skårild Gunn LailaNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Skarpnes LindaNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Skarsvåg MartinNORHavbrukstjenesten ASMosjonsløpMosjon
Skarsvåg Britt ÅseNORVikan Settefisk AsMosjonsløpMosjon00:00:00
Skarsvåg LeneNORVikan Settefisk AsMosjonsløpMosjon00:00:00
Skarsvåg JuneNORTeam NorgeshusMosjonsløpMosjon
Skarsvåg LotteNORVikan Settefisk AsMosjonsløpMosjon
Skarsvåg CarinaNORTeam ItteMosjonsløpMosjon00:00:00
Skarsvåg AinaNORTeam ItteMosjonsløpMosjon00:00:00
Skarsvåg Alf MagneNORTeam ItteMosjonsløpMosjon00:00:00
Skatvold RonnyNORTeam NorgeshusMosjonsløpMosjon
Skjærli Jan ArveNORMaskeMosjonsløpMosjon
Skjølberg Kjell IvarNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Skoran Sissel JoridNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Skorstad Tor-ErikNORMosjonsløpMosjon
Sneen TrondNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Snildalsli SølviNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Snildalsli Vuttudal WencheNORMosjonsløpMosjon
Solbakken StefanNORSalmospedMosjonsløpMosjon
Solbakken AnetteNORSalmospedMosjonsløpMosjon
Solberg Roar ArneNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Solberg AleksanderNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Solem Knut IvarNORMosjonsløpMosjon
Sommervold Jan MagneNORMosjonsløpMosjon
Spjøtvoll MonaNORMosjonsløpMosjon
Stålhand Svein JoachimNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Stavseng BritNORLeinstrandMosjonsløpMosjon00:00:00
Steinsvik StianNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Steinveg Anne SNORMosjonsløpMosjon
Stjern ErlendNORErlend Stjern Byggeservice ASMosjonsløpMosjon
Stølan EvenNORMosjonsløpMosjon00:00:00
Stølhaug ErikNORIphonereparatørenMosjonsløpMosjon
Stone KirstiNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Storler JohanneNORLeinstrandMosjonsløpMosjon
Storler Ingvar WintherNORLeinstrandMosjonsløpMosjon
Størseth TorkilNORMosjonsløpMosjon
Strand Gry ElisabethNORNoteamMosjonsløpMosjon
Strøm Atle KristianNORTeam KlingerhaugenMosjonsløpMosjon
Strøm Gro AuneNORElektro Team ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Strømmen MagnusNORRSSOMosjonsløpMosjon
Strømøy Knut ArneNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Sundet HegeNORElvemoMosjonsløpMosjon00:00:00
Sundli Knut ArneNORTeam NorgeshusMosjonsløpMosjon00:00:00
Sundli Jan AtleNOROrkla CykleklubbMosjonsløpMosjon
Sundli AtleNORMosjonsløpMosjon
Svorkås Leif JomarNORFoill StråkkåMosjonsløpMosjon
Szumack AureliaNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Teodorsen GeirNORSt.Olavs HospitalMosjonsløpMosjon
Thoresen TorbjørnNORMosjonsløpMosjon
Tobiassen HanneNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Tøften RonnyNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Tørstad EspenNORSpareBank 1 Kredittkort ASMosjonsløpMosjon
Tranmæl ToreNORMurm. Gisle Aastum ASMosjonsløpMosjon
Trøite ChristianNORMosjonsløpMosjon
Tromsdal BeritNORTeam DedicareMosjonsløpMosjon
Tvervåg Mathias HildrumNORLeinstrand ILMosjonsløpMosjon00:00:00
Tvervåg RogerNORFrøya KommuneMosjonsløpMosjon
Ulvær Anne Merete TellebonNORMosjonsløpMosjon
Ulvund HelgeNORMosjonsløpMosjon
Ustad Svein OlavNORMosjonsløpMosjon
Vainoras JonasNORBewiMosjonsløpMosjon
Vang MarinaNORNidelv ILMosjonsløpMosjon
Vassli LeifGERNordeaBILMosjonsløpMosjon
Vatn Arne KetilNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Vedvik AstridNORMosjonsløpMosjon
Venn OlaNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Vollan SnefridNORMosjonsløpMosjon
Vuttudal Anne BodilNORMosjonsløpMosjon
Wangen LasseNORSalmospedMosjonsløpMosjon
Wanvik Enlid AnitaNORMosjonsløpMosjon
Wærø GeirNORSalMar ASAMosjonsløpMosjon
Wigum LoneNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Wilhelmsen GeirNORTeam TPMosjonsløpMosjon00:00:00
Williamsen Georg LudvigNORNB-Gruppen ASMosjonsløpMosjon
Witzøe RuneNORSiemensMosjonsløpMosjon00:00:00
Wold MortenNORMosjonsløpMosjon
Wormdal JohnNORIKEAMosjonsløpMosjon
Wuttudal MortenNORElektrikerservice ASMosjonsløpMosjon
Xavier RegianeNORLerøy Midt ASMosjonsløpMosjon00:00:00
Yttereng VeronicaNOR-MosjonsløpMosjon
Yttersian ThomasNORFRØYA AUTO ASMosjonsløpMosjon
Aalberg Tor HaraldNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Aardahl OddvarNORMosjøen og Omegn CK, Ruta EntreprenørTurrittRacer Mix
Aasen SveinNOROrkla CKTurrittRacer Mix00:00:00
Aavik JanNORTeam FlisekompanietTurrittRacer Mix
Andås GeirNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Anzjøn HaraldNORTrondheim Kjøle Og FryselagerTurrittRacer Mix
Arntsen TommyNORNidaros SykkelklubbTurrittRacer Mix
Asbjørnslett Jan RuneNOROrkla CK, WingvaxTurrittRacer Mix
Askim EspenNORTurrittRacer Mix
Athammer Johanna GrøntvedtNORFrøya og Hitra SKTurrittRacer Mix
Aune ArnfinnNORTVK Sykkel, Veidekke BilTurrittRacer Mix
Bakken Eirik MagnusNORNTNUI SykkelTurrittRacer Mix
Bals TomNORTVK SykkelTurrittRacer Mix
Bekken Karl ErikNORBewiTurrittRacer Mix
Bekken ChristianNORBewiTurrittRacer Mix
Bekken EskilNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Bekken OlavNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Bekken RogerNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Belsvik Morten LasseNORHemne SKTurrittRacer Mix
Bergh GeirNORRøros IL Sykkel, Røros Idr.LagTurrittRacer Mix
Berild Egil ArveNORMolde SykehusTurrittRacer Mix
Biti JanNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix00:00:00
Bøe ChristianNORLerøy Midt ASTurrittRacer Mix00:00:00
Botten LarsNORLerøy Midt ASTurrittRacer Mix00:00:00
Brattvik Alf AlexanderNORTrondheim Triathlon klubb, Team Trond Og AlfTurrittRacer Mix
Bremnes Jann WilliamNORBiotrålTurrittRacer Mix
Bremvåg ChristofferNORGauldal SKTurrittRacer Mix
Brønstad HåkonNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Christiansen PeterNORAsker CK, Road Runner RacingTurrittRacer Mix
Daling Eirik JenssenNORBekk Consulting ASTurrittRacer Mix
Dragsten SiriNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Ebbesen HåkonNORTurrittRacer Mix
Eidsvaag ThomasNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Eilertsen Nic MortenNORTeam BosmanTurrittRacer Mix
Ekle KarsteinNORNidaros SKTurrittRacer Mix
Elshaug StåleNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Erikson AndersNORPavé Culture CyclisteTurrittRacer Mix
Ervik MaritNORFrøya og Hitra SKTurrittRacer Mix00:00:00
Ervik AsbjørnNORSparebank 1 SMNTurrittRacer Mix
Esbensen ViggoNORCOWI BLTurrittRacer Mix
Exposito MarisaNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Fillingsnes RogerNORTurrittRacer Mix
Fjell KjartanNORTurrittRacer Mix
Foldahl StinaNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Foss KjellNORTurrittRacer Mix
Furberg GeirNORAqualine ASTurrittRacer Mix
Glåmbu SnorreNORTurrittRacer Mix
Grønvik ElinNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix00:00:00
Guttelvik Stig-RoarNORÅfjord IL, ÅfjordTurrittRacer Mix
Guttormsen VidarNORTurrittRacer Mix
Hakkebo Alf JosteinNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Haltbakk SveinungNORHemne SK, Lerøy Midt ASTurrittRacer Mix
Halvorsen FrodeNORStiftstaden SK Trondheim, EgetTurrittRacer Mix
Hansen HalgeirNORSK MotvindTurrittRacer Mix
Hansen MortenNORTurrittRacer Mix
Hansen Harry OsvaldNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Hansen ØysteinNORTurrittRacer Mix
Hansen RogerNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Hanssen Per ArneNORTVK SykkelTurrittRacer Mix
Hanssen RogerNORWIST LAST & BUSS ASTurrittRacer Mix
Hatlebrekke KlausNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Haugan Anne GreteNORTurrittRacer Mix
Haugen SveinNORAmbulanse Midt-Norge HFTurrittRacer Mix
Haugen Wingan ErlendNORTurrittRacer Mix
Henriksen TrygveNORTVK SykkelTurrittRacer Mix00:00:00
Hernæs KirstiNORTurrittRacer Mix
Hoem BjørnarNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Holm VegardNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Holøyen StianNORRambøllTurrittRacer Mix
Hovde HelgeNORElkem ThamshavnTurrittRacer Mix
Hovde RuneNOROrkla CKTurrittRacer Mix
Høvik MagnarNORGauldal SKTurrittRacer Mix
Høyland KarinNORStiftstaden SykkelklubbTurrittRacer Mix
Husby Alf EgilNORCK NOR - Melhus, CK NorTurrittRacer Mix
Husby JesperNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Hval Mats NåvikNORAqualine ASTurrittRacer Mix
Jacobsen Øyvind WitsøNORCK Victoria, Sportsbua A/STurrittRacer Mix
Jagtøyen AndreasNORLeinstrand ILTurrittRacer Mix00:00:00
Jakobsen SigbjørnNORTurrittRacer Mix
Jensen AndreNORTeam FlisekompanietTurrittRacer Mix
Jobotn Arnold AndreasNORFrøya og Hitra SK, Frøya & Hitra SKTurrittRacer Mix
Johansen ArneevaldNORFrøya og Hitra SKTurrittRacer Mix
Johansen AndreasNORTurrittRacer Mix
Johansen SturlaNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Johansen Dag OveNORTronheim KommuneTurrittRacer Mix
Johansen TerjeNORTeam JohansenTurrittRacer Mix
Johansen Geir AndersNORTeam JohansenTurrittRacer Mix
Johnsen ThomasNORCK NOR - Melhus, Team Velux IsolaTurrittRacer Mix
Johnsen Jørn ONORKvalvika ILTurrittRacer Mix
Johnsen TinaNORÅfjord ILTurrittRacer Mix
Karlsen Steinar FahleNORBrumunddal SK, SFK Graving AsTurrittRacer Mix
Karlsen TrondNORTrondheim Triathlon klubb, Trondheim TriatlonklubbTurrittRacer Mix
Keiseraas TerjeNORStiftstaden SK Trondheim, TineTurrittRacer Mix
Kirkhus AlexanderNORNidaros SKTurrittRacer Mix
Kjær MaxNORTVK Sykkel, PowelTurrittRacer Mix
Kjelsberg PetterNORGauldal SKTurrittRacer Mix
Knappe Ken ErikNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix00:00:00
Knutshaug Per GunnarNORFrøya og Hitra SKTurrittRacer Mix
Krill AlexanderNORSK Rye sykkel, PavèTurrittRacer Mix
Kristiansen JanNORStiftstaden SK Trondheim, Ruta EntreprenørTurrittRacer Mix
Kristiansen JonnyNOROrkla CKTurrittRacer Mix
Krokdal Heidi JørgensenNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Krokdal JanNORHemne SKTurrittRacer Mix
Kvalvik AudunNORTeam KvalvikTurrittRacer Mix
Kvalvik HåvardNORTeam KvalvikTurrittRacer Mix
Kvalvik SteinarNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Kvalvik SveinNORTeam KvalvikTurrittRacer Mix
Kvamstad VidarNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Kvingedal Jan ErikNORBewiTurrittRacer Mix
Landstad Inge JohanNOROrkla CkTurrittRacer Mix
Larsen Knut OddvarNORRenholdsverkets BILTurrittRacer Mix
Larsen VemundNORTeam LarsenTurrittRacer Mix
Larsen ChristianNORTeam LarsenTurrittRacer Mix
Lervik ErlandNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Lian LarsNORLerøy Midt ASTurrittRacer Mix
Lian GeirNOROrkla CkTurrittRacer Mix
Løberg ArvidNORStiftstaden SykkelklubbTurrittRacer Mix
Loktu Sandvik RenateNORFrøya KommuneTurrittRacer Mix
Løseth Helge JosteinNOROrkla CKTurrittRacer Mix
Løvseth OliverNORGauldal SK,TurrittRacer Mix
Lund Tor OsvaldNORStiftstaden SK Trondheim, Rema 1000TurrittRacer Mix
Lyberth Aqqalu JohanNORTurrittRacer Mix
Lystad TommyNOROrkla CKTurrittRacer Mix
Maråk Knut ArildNORStatoil BILTurrittRacer Mix
Måsøval KnutNORFrøya og Hitra SK, SalMar ASATurrittRacer Mix
Måsøval ToneNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Måsøval AndersNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Mathisen Andreas RiseNORTurrittRacer Mix
Mazzetti Marit JagtøyenNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Meland ØysteinNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Mogård OveNORTVK SykkelTurrittRacer Mix
Myhre Per ErlingNORCK Krank 1TurrittRacer Mix
Myhre HeleneNORMOTTurrittRacer Mix
Myhre Ane MarleneNORTurrittRacer Mix
Nakken ToneNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Nåvik StianNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Neeraas Bengt OlavNORStatoil BILTurrittRacer Mix
Nekstad Karl OlavNORSalmar Farming RatarenTurrittRacer Mix
Nekstad EspenNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Nesset GeirNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Nilsen Stein GunnarNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Nilsen MariusNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Nordhammer ThomasNORFrøya og Hitra SKTurrittRacer Mix
Nordsæther SteinarNORElkem ThamshavnTurrittRacer Mix
Nordtømme MarteNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Nordtømme FrankNORCK Krank 1, CK Krank 1/DNBTurrittRacer Mix
Norheim ThomasNORAustrått SKTurrittRacer Mix
Norheim HelgeNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Nygård GeirNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Odden RoarNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Olden RoarNORÅfjord IL, Åfjord IL - SykkelTurrittRacer Mix
Olsen EspenNORJardar IL, Team GåpingTurrittRacer Mix
Opheim OddgeirNOROrkla CKTurrittRacer Mix
Osen TerjeNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Østensen RogerNORTurrittRacer Mix
Øvstetun Heidi K.NORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Øyås LeifNOROrkla CK,TurrittRacer Mix00:00:00
Paulsen RoarNORLerøy Midt ASTurrittRacer Mix
Pettersen HallgeirNORStiftstaden SK Trondheim, SalMar ASATurrittRacer Mix
Pettersen IngeNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Rabben GeorgNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Reitaas AtleNORAtea ASTurrittRacer Mix
Rekstad Leif ErikNORJil TrondheimTurrittRacer Mix
Reppe FrodeNORVikan Settefisk AsTurrittRacer Mix
Risan PålNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Røe HåkonNORStiftstaden SK Trondheim,TurrittRacer Mix
Røe ØysteinNORStiftstaden SK Trondheim, TskTurrittRacer Mix
Rømuld ToreNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Rømuld KåreNORGauldal SK, Lerøy Midt ASTurrittRacer Mix
Romundstad ThomasNOROrkla CKTurrittRacer Mix
Rønning RasmusNORTurrittRacer Mix
Rønning AsleNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Rosmo OlaNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Rundhaug Helene WettavikNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Sandvik MagneNORLerøy Midt ASTurrittRacer Mix
Sandvik HallgeirNORSalMar ASATurrittRacer Mix
Sæther YngveNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Sætre MortenNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Selvåg Stig-NidarNORLerøy Midt ASTurrittRacer Mix00:00:00
Seternes MonichaNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Simonsen Simon AndreNORTurrittRacer Mix
Sivertsen ArvidNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Skare Even FlønesNORKlæbuTurrittRacer Mix
Skarsvåg Kai EgilNORVikan Settefisk AsTurrittRacer Mix
Skatvold GørillNORTyholt Ski Og SykkelTurrittRacer Mix
Skjønberg KjellNORTurrittRacer Mix
Skogan Fredriksen HermannNORGauldal SK,TurrittRacer Mix
Småge FrankNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Søberg Ove AndreNORBewiTurrittRacer Mix
Solberg Tor IvarNORTyholt Ski Og SykkelTurrittRacer Mix
Sørdal ArvidNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Sørli Stig ToreNORH.Sæther VVS ASTurrittRacer Mix
Spjøtvoll EinarNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Stadin VictorNORRaus Cycling TeamTurrittRacer Mix
Steen MarieNORCK VictoriaTurrittRacer Mix
Stenhaug Bjørn RoarNORBrumunddal SK, Norsk TippingTurrittRacer Mix
Stjern JanNORÅfjord ILTurrittRacer Mix
Stokke RogerNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Stordahl MarianneNORMåsøval/NRSTurrittRacer Mix
Strøm AageNORTeam FurutunTurrittRacer Mix
Sundet Arne JoarNORLerøy Midt ASTurrittRacer Mix
Svea AtleNORTurrittRacer Mix00:00:00
Tøften Svein JohanNORFrøya og Hitra SKTurrittRacer Mix
Tonning ErlendNORGauldal SKTurrittRacer Mix
Torjuul RuneNOROrkla CK,TurrittRacer Mix
Tronvoll ArntNOROrkla CKTurrittRacer Mix
Tveit MariusNORStiftstaden SK TrondheimTurrittRacer Mix
Ulvan ArneNORKnarrlagsund SlipTurrittRacer Mix00:00:00
Ulvan StåleNORÅlen IL - SykkelTurrittRacer Mix
Vatn ChristianNORFRØYA AUTO ASTurrittRacer Mix
Vatn ThomasNORFRØYA AUTO ASTurrittRacer Mix
Vikan TorNORTeknikTurrittRacer Mix
Vollan RagnvaldNORDe´Gira Karan.TurrittRacer Mix
Vollan Belsvik AnitaNORHemne SKTurrittRacer Mix
Wæraas RuneNORRema 1000TurrittRacer Mix
Wingan BrynjarNORWingvaxTurrittRacer Mix
Zanderhäll Jorunn Anita JonliNORTurrittRacer Mix
Aalberg Ann KristinNORTeam Brattøra SnekkeriTurrittOffroad Mix
Aas GeirNORSparebank 1 SMNTurrittOffroad Mix
Aglen Grethe StevikNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Andreassen Einar JohanNORStatoil BILTurrittOffroad Mix
Antonsen Tone MariNORNidaros SKTurrittOffroad Mix
Arstad HeidiNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Bakken EllefNORStiftstaden SK Trondheim, WeatherfordTurrittOffroad Mix
Båtvik Benn AsgeirNORTeam NorgeshusTurrittOffroad Mix
Bekken ThomasNORSalMar ASATurrittOffroad Mix
Bjerkan LisbethNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Bjørgan TorsteinNORItema ASTurrittOffroad Mix
Bjørling WencheNORStiftstaden SK Trondheim, Adreseavisen ASTurrittOffroad Mix
Brandsø TerjeNORTeam Brattøra SnekkeriTurrittOffroad Mix
Brandvik Per JohanNORBynesetTurrittOffroad Mix
Brandvik Kari MyrsethNORBynesetTurrittOffroad Mix
Bugten GretaNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Byrløkken SiriNORStiftstaden SK Trondheim, StiftstadenTurrittOffroad Mix
Crane JasonNORCK VictoriaTurrittOffroad Mix
Dahle ThomasNORByåsen FestlangrennTurrittOffroad Mix
Ekle Tor ErikNORTeam EkleTurrittOffroad Mix
Espnes ØysteinNORStiftstaden SK Trondheim, Glamox LuxoTurrittOffroad Mix
Fillingsnes GeirNORTurrittOffroad Mix
Flatmo Stig AsleNORTelenor BILTurrittOffroad Mix00:00:00
Furberg Alf BjørnarNORTurrittOffroad Mix
Godhavn BørgeNORSK BlodsmakTurrittOffroad Mix
Grinde TerjeNORTurrittOffroad Mix
Haavik ØysteinNORTurrittOffroad Mix00:00:00
Haugdal JanneNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Heggset EllinorNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Herje FinnNORHaugstua FlyersTurrittOffroad Mix
Høiseth IngeNORAurskog/Finstadbru SK - Sykkel, SK BlodsmakTurrittOffroad Mix
Husøy JørnNORSalMar ASA/VikencoTurrittOffroad Mix
Husøy EgilNORSalMar ASA/VikencoTurrittOffroad Mix
Indbryn FrodeNORGauldal SKTurrittOffroad Mix
Jakobsen VidarNORTeam SkaretTurrittOffroad Mix
Jensen RobertNOROrkla CKTurrittOffroad Mix
Johansen AnitaNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Johansen ToneNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Jørgensen Britt HegvoldNORTeam KattemTurrittOffroad Mix
Jørgensen StigNORTeam KattemTurrittOffroad Mix00:00:00
Kjærvik IngvarNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Knutsen IngeNORTurrittOffroad Mix
Kregnes Inger LiseNORTurrittOffroad Mix
Krognes Siri PostmaNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Kvålsvoll IngeborgNORGauldal SKTurrittOffroad Mix
Kviteng TheaNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Larsen EliNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix00:00:00
Larsen BjørnNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Larsen KjellNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix00:00:00
Leknes EilifNORCK NOR - MelhusTurrittOffroad Mix
Loe TorsteinNORMåsøval/NRSTurrittOffroad Mix
Loe OlaNORMåsøval/NRSTurrittOffroad Mix
Løvås SiriNORTurrittOffroad Mix
Løvås RuneNORTurrittOffroad Mix
Lund JosteinNORStiftstaden SK Trondheim, Tisip-HistTurrittOffroad Mix
Moe Pål KristianNORSK BlodsmakTurrittOffroad Mix
Moen GauteNORTrollheimen SKTurrittOffroad Mix
Norvoll Gro HeidiNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Olausen ØyvindNORMåsøval/NRSTurrittOffroad Mix
Olsen MortenNORCK Victoria, Team Helgemo RørteknikkTurrittOffroad Mix
Olufsen Per HelgeNORTurrittOffroad Mix
Olufsen Hans ErikNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Petersen TerjeNORTeam KattemTurrittOffroad Mix
Reinås Ole VegardNORLerøy Midt ASTurrittOffroad Mix00:00:00
Riseth Jakobsen PetterNORTurrittOffroad Mix
Roalsø ErikNORSweco BILTurrittOffroad Mix
Rønning IngridNORMåsøval/NRSTurrittOffroad Mix
Rudsar RobertNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Sæther SisselNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix
Sæther SindreNORCK Victoria, SportsbuaTurrittOffroad Mix
Schjølberg StianNORTeam KattemTurrittOffroad Mix00:00:00
Selven ToreNORTeam Brattøra SnekkeriTurrittOffroad Mix
Singstad ToriNORTeam KattemTurrittOffroad Mix
Sira Liv RandiNORStiftstaden SK Trondheim, Stiftstaden SKTurrittOffroad Mix00:00:00
Småge JonnyNORSalMar ASA/VikencoTurrittOffroad Mix
Solstad FrodeNORTeam KattemTurrittOffroad Mix00:00:00
Stegavik ErlendNORTeam KattemTurrittOffroad Mix
Stenkløv BredeNORTeam SkaretTurrittOffroad Mix00:00:00
Strand Jan EgilNORStiftstaden SK Trondheim, Renholdsverket BILTurrittOffroad Mix
Strand JanNORStiftstaden SK TrondheimTurrittOffroad Mix00:00:00
Straum StigNORTurrittOffroad Mix
Sundal RogerNORSK BlodsmakTurrittOffroad Mix
Svendsen EmilNORIphonereperatørenTurrittOffroad Mix
Torve ArneNORTopteam Sk / Gjensidige SportTurrittOffroad Mix
Vikan RoarNORTurrittOffroad Mix
Viken May Hege AalmenNORStiftstaden SK Trondheim, StatoilTurrittOffroad Mix