Sist helg ble årets fjerde og siste runde i feltkarusellen avsluttet. Når man teller opp resultatene etter tre tellende stevner, viste det seg at inge kunne true skytteren fra Hitra skytterlag som vant klart foran Tore Mellemsæther og Roger Einvik.

Klasse 2-4

Odd Johnsen Hitra, 84

Tore Mellemsæther Sandstad, 73

Roger Einvik Fjellværøy, 72

Terje Herfjord Fjellværøy, 71

Robert Skarpnes Hitra, 70

Klasse V 55

Malvin Strøm Hitra, 78

Sverre H. Dyrø Vågøy, 72

Johs. Håvik Hitra, 68

Klasse Jeger 15

Morten Holm Hitra , 43

Hanne Skjærvik Sandstad, 43

Frode Haugen Sandstad, 40

Tor O. Eide Hitra, 39

Odd Mellemsæther Sandstad, 37

Oddvar Skjærvik Sandstad, 29

Ellen Draagen Sandstad, 24

Stig Pedersen Fjellværøy, 24

Arnfinn Storø Hitra, 22

Jørgen Sørli, Sandstad, 21

Kjell Mellemsæther, Fjellværøy, 19

Klasse Jeger 30

Erling Ulvan Fjellværøy, 75

Robert Ulvan Fjellværøy, 69

Klasse V 65

Louis Akseth Fjellværøy, 26

Klasse V 73

Karl Øyen Hitra, 81

Kåre A. Sæther Sandstad, 80

Klasse Junior

Lars E. Hestnes Fjellværøy, 79

Odd J. Sæther Fjellværøy, 18

Klasse ER

Erlend Johnsen Hitra, 89

Kristoffer Einvik Fjellværøy, 86

Tea Herfjord Fjellværøy, 82

Klasse R

Ludvig Hestnes Fjellværøy, 17

Resultater 4. feltkarusell, Hitra, 19.april 2015

Finfelt

Klasse ER 30 skudd

1;Erlend Johnsen;Hitra; 29/17

2;Kristoffer Einvik;

Fjellværøy; 28/12

3;Tea C. Herfjord;

Fjellværøy; 28/11

Klasse J 30 skudd

1;Lars E. Hestnes;

Fjellværøy; 28/18

Klasse ASP 30 skudd

1;Fredrik Mellemsæther;

Fjellværøy; 29/10

2;Jesper Blåsberg;

Fjellværøy; 13/4

Klasse V73 30 skudd

1;Karl Øien; Hitra; 28/20

2;Kåre A. Sæther;

Sandstad; 26/15

Grovfelt

Klasse 3 30 skudd

1;Robert Skarpnes; Hitra; 25/13

2;Terje Herfjord;

Fjellværøy; 24/12

3;John I. Johnsen; Hitra; 22/8

4;Roger Einvik; Fjellværøy; 21/13

5;Tore Mellemsæther;

Sandstad; 21/7

Klasse 4 30 skudd

1;Odd Johnsen; Hitra; 27/15

Klasse V55 30 skudd

1;Johs Håvik;Hitra; 27/6

2;Sverre H. Dyrø; Vågøy; 26/15

3;Malvin Strøm; Hitra; 24/11

Klasse JEG15 15 skudd

1;Odd Mellemsæther;

Sandstad; 15/8

2;Tor Ole Eide; Hitra; 15/7

3;Hanne Skjærvik; Sandstad; 14/8

3;Morten Holm; Hitra; 14/8

5;Frode Haugen; Sandstad; 11/7

6;Jørgen Sørlie; Sandstad; 11/4

7;Kjell Mellemsæther;

Fjellværøy; 10/2

8;Stig Pedersen; Fjellværøy; 9/3

9;Hilfred Utseth; Fjellværøy; 4/2

10;Ellen Draagen; Sandstad; 4/1

11;Roald Ervik; Byneset; 0/0

Klasse Jeg30 30 skudd

1;Erling Ulvan;Fjellværøy;27/13

2;Robert Ulvan;Fjellværøy;22/8