Årets første renn i Telenorkarusellen ble avholdt onsdag i lysløypa på Sandstad.

52 løpere deltok i arrangementet.

Her er resultatene:

MINI-LØYPE:

JENTER/GUTTER F. 2016 OG YNGRE (Alfabetisk)

Amund Tande Mikalsen

Aron Mikalsen

Emilie Skjelbred

Emma Alice Risvik

Martine Nyvold

Oda Berge Hermansen

Peder Hjertås

Tobias Lorentzen Nyvold

foto
Foto: Arvid Bredesen.

KORT LØYPE:

JENTER/GUTTER F. 2016 OG YNGRE (Alfabetisk)

Edvard Børø

Erlend Tande Mikalsen

Ivan Næss Ledel

Jakob Strand Melting

Johanne Vitsø Lian

Kaja Mikalsen

Oskar Kvakkland

Petter Lorentzen Nyvold

Tiril Hjertås

foto
Foto: Arvid Bredesen.

LANG LØYPE

JENTER/GUTTER F. 2016 OG YNGRE (Alfabetisk)

Adrian Sunde Flenstad

Sander Mathias Nordgård

Sofie Otelie Reitan

KORT LØYPE

JENTER/GUTTER F. 2015 (alfabetisk)

Alfred Børø                              3.42

Augusta Holmen                        2.55

Dortea Risnes                           5.37

Emilie Martinsen                       4.45

Frida Strand-Nielsen                 6.44

Matias Karlsvik Lian                  8.55

Nathalie Diaz Pawlak                4.14

Philip Schanche Østervall        5.25

LANG LØYPE

JENTER/GUTTER F. 2015 (alfabetisk)

Jonas Karlsvik Lian                     22.50

Lukas Buss                                18.09

Sofie Sunde Flenstad                 24.00

KORT LØYPE

JENTER/GUTTER F. 2014 (alfabetisk)

Jonas Mikalsen                           4.57

foto
Foto: Arvid Bredesen.

LANG LØYPE

JENTER/GUTTER F. 2014 (alfabetisk)

Amanda Aune Forsnes             11.55

Johan Strand-Nielsen               11.20

Levi Hjertås                            11.53

Liam Strand Melting                   8.40

Lukas Andre Risvik                    16.53

Nora Marie Nordgård              15.10

KORT LØYPE

JENTER/GUTTER F. 2013 (alfabetisk)

Ebba Aleide S. Østervall          4.57

Peder Christiansen                    2.50

Winston Holmen                       4.20

LANG LØYPE

JENTER/GUTTER F. 2013 (alfabetisk)

Erlend Broholm Herskedal     6.58

JENTER/GUTTER F. 2012

Nicholas Diaz Pawlak                  9.05

Håkon Løvseth                            10.18

Anna Isabel Helsø Telnes        12.02

Sander Mikalsen                        15.33

JENTER/GUTTER F. 2010

Lukas Nordahl Lihaug               12.10

Niklas Karlsvik Lian                    18.33

JENTER/GUTTER F. 2009

Sigurd Løvseth                            6.48

Torben Rosvoll                           7.36

Emil Haugen Akseth                  7.56

Thomas Rosvoll Åsmul             8.41

JENTER/GUTTER F. 2007

Emilie Hårnes Lønseth             10.26

Stine Vedø                                   11.59